استدیو عکس و عکاسی photo4ir - کلیه خدمات عکاسی برای ایرانیان در سراسر دنیا  

خدمات عکاسی ما (5)

خدمات عکاسی ما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عکاسی مادلینگ شرکت Photo4ir

پدیده مد به لباس محدود نمی‌شود، طرز نشستن،عکاسی ، صحبت كردن، راه رفتن، مدل مو، وسایل منزل و... همگی می‌توانند متأثر از مد باشند. پیروی دائمی و نابخردانه از پدیده مد، آشفتگی ذهنی شدیدی به دنبال می‌آورد. فرد تا مدت‌ها به صرف هزینه مالی، وقت و تفكر، جذب پدیده‌ای می‌شود كه به زودی برای او كهنه خواهد شد . زمان کمی برای الهام عکاسی مدلینگ است. عکاسی مدلینگ یکی از روشهای عکاسی میباشد که بیشتر جهت هدف هایی اعم از زیبایی گرایی ، تبلیغات آرایش و صورت ، لباس و مد و یا عکاسی اسپرت و حتی عکاسی مراسم عروسی بکار گرفته می شود.

آخرین ویرایش در شنبه, 07 اسفند 1395 22:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عکاسی صنعتی شرکت Photo4ir

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عکاسی تبلیغاتی شرکت Photo4ir

از عکاسی تبلیغاتی برای معرفی برند یا ترویج خدمات و یا فروش یک محصول استفاده می شود. عکاسی در تبلیغات، همیشه می تواند شانس فروش محصول را تا حد زیادی افزایش دهد. هنگامی که شما یک آگهی را می بینید اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند عکس و تصاویر آن آگهی می باشد و این عکس ها هرچه جذابتر و چشم نوازتر باشند، توجه مشتری و مصرف کننده را بیشتر جلب می کنند.

آخرین ویرایش در شنبه, 07 اسفند 1395 22:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طراحی و ادیت عکس توسط دپارتمان طراحی استدیو Photo4ir

یکی از خدمات ما به ایرانیان در سراسر دنیا طراحی ، روتوش و حتی چاپ عکس های مورد نظر شما مشتریان در هر سایز و کیفیتی که شما در نظر داشته باشید میباشد ، از آنجایی که سلیقه طراحی و ادیت عکس هم بین همه ما انسان ها  متفاوت است در صورت که سبک کلی کار ما مورد پسند شما باشد میتوانید با سفارش و ارسال تصاویر خود از تیم طراحی ما همان عکس ها را با روشی متفاوت تر از لحاظ ادیت و طواحی تحویل بگیرد

آخرین ویرایش در شنبه, 30 بهمن 1395 18:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عکاسی محیط و طبیعت شرکت photo4ir

عکاسی طبیعت به عکس‌برداری از محیط بیرون و با هدف نمایش عناصر طبیعت مثل منظره‌ها، حیات وحش، گیاهان و نمای نزدیک صحنه‌ها و بافت‌های طبیعی گفته می‌شود . عکاسی طبیعت تأکید بیشتری بر ارزش زیباشناسانه عکس دارد ، این سبک عکاسی بسیار به سلیقه عکاس و سبک استفاده از لنزهای مورد علاقه عکاس دارد ، بدلیل اینکه سبکی باید عکاسی کند که شما باور نکنید بارها او منظره را از نزدیک دیدید . پس باید کاملا متفاوت عکسبرداری شود

آخرین ویرایش در شنبه, 07 اسفند 1395 22:14

درباره ما

استدیو عکس photo4ir برای ایرانیان در سراسر دنیا

تلاش بر دادن خدمات کامل مرتبط با عکس و عکاسی با بالاترین کیفیت روز دارد

ادامه مطلب